"Органічний нікотин чи сольовий нікотин - який обрати?" - це запитання стало одним з найпопулярніших в індустрії вейпінгу, ним задаються як початківці, так і досвідчені користувачі, які бажають потішити свої смакові рецептори новою сполукою. Органічний та сольовий нікотин мають однаковий ефект - насичення організму нікотином, проте між ними є суттєві відмінності, які можуть вплинути на Ваш досвід вейпінгу. Давайте розглянемо, що являє собою органічний та сольовий нікотин, які ключові різниці між ними існують разом з Vape Shop Garikoff.Net.

Органічний нікотин - це форма нікотину, яка виявляється в природі та виробляється із листя та стебел тютюну.

Сольовий нікотин - це штучно синтезована речовина, яка є результатом обробки "вільного", тобто органічного нікотину. Сольовий нікотин формується за допомогою кислот, які містяться у нашому організмі, що надає можливість даній сполуці швидше засвоюватись.

Основна різниця сольового та органічного нікотину

  • Технічні особливості застосування: Рідини на основі сольового нікотину не потребують великої потужності та для їх випаровування підійдуть класичні Pod-системи. У свою чергу, рідини на основі органічного нікотину мають густу консистенцію та для їх випаровування необхідні пристрої з вищим рівнем потужності.
  • Смак та аромат: Оскільки сольовий нікотин є штучно виготовленим, дана речовина проходить різноманітні ступені очищення, що дозволяє отримати чистий смак та аромат. Органічний нікотин, як нам вже відомо, природно синтезована сполука та при випаровуванні речовини користувач може відчувати присмак та аромат схожий на тютюн, що є перевагою для певного кола користувачів.
  • Пароутворення: Використання рідин на основі органічного нікотину завдяки своїй густині, зазвичай утворюють більше пари порівняно з рідинами на основі сольового нікотину.
  • Удар по горлу: Органічний нікотин здатний забезпечити більш відчутний рівень ТХ, тобто відчуття поколювання на задній стінці гортані, у порівнянні з сольовим нікотином.
  • Рівень засвоєння в організмі: Сольовий нікотин має швидший рівень засвоєння в організмі та дозволяє швидше відчути ефект нікотинового насичення у порівнянні з органічним нікотином. Це зумовлено різницею у рівнях pH у сполуках, так як органічний нікотин природно синтезована речовина та простими словами менш споріднена з організмом людини у порівнянні з сольовим нікотином, де рівень pH був встановлений штучним шляхом та на необхідному для людського організму рівні.

Дізнавшись основні відмінності між цими двома важливими сполуками, Ви можете зробити обдуманий вибір, який ідеально підійде для вашого незабутнього досвіду вейпінгу. Ви завжди можете отримати індивідуальну консультацію від експертів Vape Shop Garikoff.Net, щоб знайти оптимальний варіант саме для Вас. Телефонуйте: 096 37 97 094 .