Vape набори, або ж самозаміси, як їх ще називають, набирають все більшу популярність серед вейперів та все частіше постає питання, що таке самозаміс та з чим його їдять? Тож давайте детально познайомимось з оновленою тенденцією у світі вейпінгу.

Самозаміс- це набір компонентів з правильною концентрацією, для самостійного виготовлення рідини. Самозаміс може бути органічним або сольовим.

Компоненти

В основі будь-якої рідини для паріння використовується чотири компоненти: пропіленгліколь (PG), гліцерин (VG), а також ароматизатор та нікотин, який може бути як органічним, так і сольовим. Кожен з компонентів має свою важливу функцію: пропіленгліколь відповідає за транспортування та розчинення ароматизатора й нікотину, гліцерин забезпечує густі хмари пару, ароматизатор готовий нас потішити приємним ароматом та післясмаком улюблених фруктів й десертів, а власне нікотин забезпечує так званий ефект нікотинового насичення організму.

Як змішати Vape набір?

Сьогодні процес змішування рідини не потребує особливих навичок чи знань, оскільки виробники спростили життя поціновувачам пару та все необхідне для змішування рідини уже є в компонентному наборі. В переважній більшості виробники створюють трьох компонентні Vape набори, тому при розпакуванні нас зустрічає три тари з інгредієнтами майбутньої рідини. У найбільшій тарі зазвичай знаходиться пропіленгліколь спільно з ароматизатором, саме сюди необхідно додавати інші компоненти для рідини. До наявного флакона необхідно першочергово додати нікотин у бажаній кількості, оскільки даному складнику рідини потрібно більше часу на розщеплення, наступним додаємо гліцерин. Після чого необхідно ретельно перемішати суміш та дати настоятися для кращого розкриття смаку. Для забезпечення більш яскравого смаку, рекомендується настоювати рідину одну добу, але якщо бажання спробувати виготовлену композицію є непереборним, сучасним самозамісам достатньо тридцяти хвилин настоювання.

Зробіть свій досвід паріння приємнішим спробувавши самостійно змішати улюблену рідину. Відчуйте задоволення від усвідомлення та процесу створення власноруч ароматної композиції, яка подарує густі хмари пару. Щоб зробити замовлення у Vape Shop Garikoff.Net телефонуйте: 096 37 97 094