Сучасний світ відомий постійними змінами та появою нових тенденцій. Однією з яскравих тенденцій, яка не втрачає популярність, ба більше стрімко зростає є вейпінг або паріння. Давайте розглянемо, що таке вейпінг, як відбувається даний процес та порівняємо вейпінг зі звичайним курінням.

Вейпінг - це процес вдихання пари, яка виробляється портативним нагрівальним приладом, тобто електронною сигаретою. Важливо відзначити, що під час вейпінгу користувач не споживає тютюновий дим в результаті процесу горіння, а споживає пару, що робить процес паріння менш шкідливим способом транспортування нікотину.

Для забезпечення паріння користувачі обирають різноманітні прилади для випаровування.

Процес вейпінгу є не складним, натискаючи кнопку, або ж при активації датчика автоматичної затяжки, нагрівальний елемент розпочинає процес нагріву до необхідної температури. Розігріта спіраль, в свою чергу, нагріває наявну у картриджі рідину до температури необхідної для утворення пари, після чого користувач вдихає її.

Порівнюючи вейпінг з курінням, спершу варто звернути увагу на те, що вейпінг не включає прямого горіння, тому він має потенційно менший ризик для здоров'я. Процес паріння дозволяє користувачеві контролювати рівень нікотину, поступово зменшуючи його вміст й обирати рідини з різноманітними смаками та ароматами. Не можна не зважати на те, що вироблена пара швидко розсіюється і не має неприємного запаху, що робить паріння більш соціально прийнятним - порівняно з тютюновим димом.

Додатково, варто зауважити, що паріння потребує менше фінансових вкладень та обходиться дешевше порівняно зі звичним курінням.

Вейпінг - це вдала альтернатива традиційному курінню, яка недарма протягом довгого часу не втрачає популярності завдяки своїм численним перевагам.

Підібрати пристрій для паріння, який підійде саме Вам завжди допоможуть спеціалісти Vape Shop Garikoff.Net. Щоб зробити замовлення телефонуйте: 096 37 97 094 .