Індустрія вейпінгу розпочалася у 2003 році та невпинно продовжує розвиватися. Відомі світові виробники бажають потішити користувачів різними пристроями для паріння, виробляючи нові та сучасні гаджети з різноманітним функціоналом. Розвиток індустрії та виробництво технічних гаджетів спонукає появі відповідної термінології, тому давайте разом дізнаємось, чим відрізняється бокс-мод, мехмод, под-мод й класична подсистема та яке значення мають ці терміни в індустрії вейпінгу.

Розпочнемо з найбільш популярного терміну-” Вейп”. Вейп- це загальна назва пристроїв для випаровування та вдихання пари, даний термін походить від слова “Вапорайзер”, що має менше поширення в розмовній мові. Отож вейпом можна назвати будь-який прилад, який використовується для випаровування речовини та вдихання пари.

Наступним терміном, на який необхідно звернути увагу є “Бокс-Мод”. Бокс-мод- це головна частина приладу, яка складається з плати, дисплею, кнопок регулювання й вбудованого або змінного акумулятора. Бокс-моди мають квадратну форму та є досить громіздкими, через що конструкція й отримала таку назву. Розповідаючи про бокс-мод не можливо обділити увагою термін “Мехмод”. Мехмод (Механічний мод)- це пристрій, який у порівнянні з бокс-модом не володіє платою, а оснащений механічною системою управління, тобто прямо передає напругу з батареї на акумулятор. Зазвичай мехмоди мають довгувато-округлу форму та велику кнопку на корпусі, що відповідає за здійснення роботи та за передачу напруги від акумулятора. Історично, Мехмоди з'явилися тоді, коли вапорайзери з платою не видавали бажаної потужності й користувач отримував недостатню кількість пари.

Сьогодні, значної популярності набув термін “Подсистема”. Подсистема-це портативний пристрій, що складається з корпусу з вбудованим акумулятором й змінного картриджа. Історичною причиною появи подсистем слугує бажання користувачів змінити громіздкі вейпи на комфортну альтернативу, тому подсистеми обладнані компактним корпусом, але в порівнянні мають спрощені характеристики. Що стосується терміну Под мод- це пристрій, який поєднує в собі бокс-мод та подсистему. Він має функціональність бокс-моду та більший об'єм атомайзера, проте має достатньо компактний зовнішній вигляд. Под-моди дозволяють парити рідини на основі сольового й органічного нікотину, на вибір та мають регульовану потужність, яка досягає високих позначок.

Розвиток вейп індустрії провокує появу різних типів приладів. Важливо обирати пристрій, який буде відповідати саме Вашим потребам та індивідуальним вподобанням у чому спеціалісти Vape Shop Garikoff.Net радо допоможуть, щоб оформити замовлення телефонуйте: 096 37 97 094