Інтернет-магазин Garikoff.net дотримується вимог законодавства щодо повернення та обміну товару, а саме закону «Про захист прав споживачів». Відповідно до законодавства покупець має право протягом 14 днів повернути або обміняти товар. Відправка товару при поверненні та обміні здійснюється за рахунок покупця.
Обміну та поверненню підлягає товар, який не був у вжитку та немає слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, захисні плівки не були зняті, програмне забезпечення не змінювалось, збережене початкове упакування та комплектація не була порушена.

Обмін придбаного товару здійснюється протягом 2 робочих днів (за наявності аналогічного) після отримання товару у відділенні Нової Пошти. Якщо в наявності не виявиться аналогічного товару, покупець має право вибрати інший товар на таку суму або на повернення коштів. Кошти за придбаний товар, що підлягає поверненню, повертаються покупцю протягом одного робочого дня після отримання товару у відділенні Нової Пошти.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню.