Вітання вейперам та прихильникам електронних сигарет, обираючи новий прилад, або ж комплектуючі для власного гаджета кожен з нас зустрічає абревіатуру “DTL” “MTL”. Незважаючи на поширеність зазначеної абревіатури не кожен вейпер, а тим паче початківець може похизуватися знанням пари термінів. У цій статті ми розповімо, що означає загадкова абревіатура “DTL” “MTL” та чим відрізняються ці поняття.

MTL та DTL- це це два основних стилі паріння, які позначають метод вдихання пару. Користувачі мають змогу обрати стиль паріння, в залежності від особистих уподобань, типу електронної сигарети та рідини.

MTL

MTL (Mouth to Lung) дослівний переклад цієї абревіатури розшифровується як "з рота в легені". Зазначений тип паріння притаманний більшості подсистем та нагадує відчуття від куріння традиційної сигарети.

Щоб відчути всі переваги паріння типу MTL необхідно:

 1. Втягніть пару у ротову порожнину
 2. Коли достатня кількість пари потрапила до ротової порожнини, вдихніть пару у легені разом з потоком повітря
 3. Після цього видихніть пару.

Щоб використати цей тип паріння переконайтесь, що ваш прилад підтримує його. Для цього значення потужності не має становити більше 20 Ват, а опір нагрівального елемента має становити 1.0 ом, 1.2 ом або вище.

Переваги методу паріння MTL

 • Даний тип паріння характеризується невеликою кількістю пару, що видихає користувач.
 • Вейпінг типу MTL нагадує відчуття під час паління сигарет, що може стати у нагоді користувачам, які кидають палити.
 • Незважаючи на те, що вейпінг MTL не створює величезних хмар пару, він забезпечує яскраву смакопередачу.
 • Метод MTL може бути фінансово вигіднішим, оскільки для даного типу паріння затрачається менша кількість рідини та її буде вистачати на довгий період часу.

DTL

DTL (Direct to Lung) дослівний переклад абревіатури звучить “прямо в легені”, даний тип паріння притаманний приладам, які здатні видавати більше 25 Ват потужності. Даний тип може потребувати більше часу щоб звикнути у порівнянні з типом MTL.

Щоб відчути всі переваги паріння типу DTL необхідно:

 1. Повільно та рівномірно втягнути пару у легені
 2. Зачекати 3-5 секунд
 3. Після чого видихнути пару

Щоб скористатись даним типом паріння переконайтеся, що прилад має необмежений доступ до повітря та регулятори обдуву відкриті. Також використовуйте рідини з низьким вмістом нікотину та пропіленгліколю, для цього найкраще підійдуть рідини на органічній основі. Також зверніть увагу на опір нагрівального елементу, даний показник має бути меншим за 1.0 ом та необхідно відрегулювати рівень потужності відповідно до опору встановленого випарника.

Переваги методу паріння DTL

 • Даний тип вейпінгу значно відрізняється від паління тютюнових виробів та від більш поширеного типу паріння MTL, що гарантує нові враження від досвіду вейпінгу.
 • Тип паріння DTL передбачає вироблення значної кількості пару, що є перевагую для користувачів.
 • Завдяки парінню DTL, користувач має змогу отримати яскраву передачу смаку та нікотину.

Кожен стиль паріння має свої переваги, обрати MTL чи DTL тип - вибір завжди залишається за Вами.

Щоб зробити Ваш досвід вейпінгу кращим, відвідайте сайт Garikoff.Net - тут ви знайдете величезний вибір електронних приладів для паріння, рідин для вейпінгу та комплектуючих за вигідною ціною. Гарантована якість та широкий асортимент товарів.